Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 22:44:04

За скаргою прокуратури Верховний Суд відкрив касаційне провадження у справі «смоляного озера»

15.09.2021   12:51Агенцiя

Справа щодо майбутньої долі «смоляного озера» у Чернігові розглядається Верховним Судом. Прокуратура добивається від Чернігівської міської ради ліквідації небезпечного об’єкта у касаційній інстанції.

Як вже раніше повідомляла пресслужба Чернігівської обласної прокуратури, рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 05.05.2021 задоволено позов керівника Чернігівської окружної прокуратури – визнано протиправною бездіяльність Чернігівської міської ради, яка полягає у невжитті заходів щодо ліквідації несанкціонованого розміщення відходів мазуту та залишків цегляних фундаментів на земельній ділянці площею майже 700 кв.м, що розташована у м. Чернігові по вул. Любецька, 80 та зобов’язано міську раду вжити заходів щодо ліквідації несанкціонованого розміщення відходів мазуту та залишків цегляних фундаментів.
Проте, постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 20.07.2021 вказане рішення суду першої інстанції скасовано та позов прокуратури залишено без розгляду.
Не погоджуючись з рішенням апеляційного суду, заступник керівника Чернігівської обласної прокуратури подав касаційну скаргу щодо скасування постанови апеляційного суду та залишення в силі рішення суду першої інстанції. Наразі, ухвалою відкрито касаційне провадження у вказаній справі. В ухвалі Верховного Суду, крім іншого, зазначено, що наведені скаржником аргументи потребують ретельної перевірки та вивчення матеріалів, тому проаналізувавши підставу, на якій подано касаційну скаргу у цій справі, колегія суддів вважає за необхідне здійснити касаційний перегляд постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 20.07.2021.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини