Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян у Деснянській та Остерській територіальних громадах
Начальник головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський особисто поспілкувався з мешканцями двох громад Чернігівського району та посприяв у розв’язанні їх проблем.

У Десні Володимир Нідзельський зустрівся із головою територіальної громади Юрієм Осташевським, в Острі — з міським головою Леонідом Мисливцем. Вони обговорили перспективу створення на території громад поліцейських станцій, де в майбутньому будуть працювати офіцери громад.
Під час прийому громадян також був присутній начальник відділення поліції №1 (м.Козелець) Анатолій Домарацький. Він одразу давав особовому складу доручення допомогти заявникам розібратися у складних для відвідувачів ситуаціях.
Наприклад, 71-річний мешканець Остерської громади скаржився на дії співробітників банку, які «загубили» його платежі по кредиту.
Поліцейські пообіцяли пенсіонеру провести перевірку та встановити, чи є у діях співробітників банку ознаки шахрайських дій. Якщо є, то вони понесуть відповідальність відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.
Мешканці Остра скаржилися поліції на компанії людей, що гучно себе поводять у парках та поблизу магазинів, де продають алкоголь. З огляду на це, керівник поліції доручив підлеглим посилити патрулювання проблемних місць.
Долучилося до розв’язання цієї проблеми і керівництво громади: нині розробляється проект рішення, що обмежить продаж алкоголю пізно ввечері.
На прийомі у керівника поліції Чернігівської області громадяни запитували також про хід розгляду кримінальних проваджень, просили збільшити кількість поліцейських в громадах, дякували деяким співробітникам поліції. А представниці Остерського коледжу будівництва та дизайну запросили поліцейських завітати до студентів із лекціями.
Нагадаємо, що Володимир Нідзельський провів прийоми громадян вже у Сновській та Холминській громадах Корюківського району, а також в Бахмацькій та Дмитрівській Ніжинського району. Наступний прийом громадян відбудеться 16 вересня в Ічнянській та Парафіївській територіальних громадах.
З графіком зустрічей з іншими громадами можна ознайомитися нижче. Поліція закликає охочих записуватися на прийом за номером телефону (0462)619-110.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05
Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46
ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION
Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.
На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54
26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40
Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру