Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 04:19:12

У Ніжині обговорили план-схему Покровського ярмарку

15.09.2021   08:55Агенцiя

14 вересня відбулося чергове засідання ярмаркому під керівництвом заступника міського голови Сергія Смаги.

У засіданні взяли участь секретар міської ради Юрій Хоменко, депутати міської ради, представники управлінь та відділів, керівники комунальних підприємств, представники Ніжинського відділку поліції.

Обговорили план-схему Ніжинського покровського ярмарку. Члени ярмаркому визначили місця розташування народних майстрів, групи промислових товарів, концертних майданчиків, виробів з меду, атракціонів тощо.

Планується, що Ніжинський Покровський ярмарок-2021 триватиме 4 дні: –з 7 по 10 жовтня.

Урочисте відкриття Покровського ярмарку – 9 жовтня.

Ніжинська міська рада

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.