Тримання під вартою за телефонне шахрайство
За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури 10.09.2021 повідомлено про підозру мешканцю м. Києва у вчиненні чотирьох епізодів заволодіння грошовими коштами потерпілих та 12.09.2021 обрано йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
В період часу з 06.09.2021 по 09.09.2021 підозрюваний шляхом обману громадян похилого віку м. Чернігова, через надання неправдивої інформації, що стосується потреби надання грошових коштів на лікування сторонніх осіб, яким спричинено тілесні ушкодження родичами потерпілих або уникнення родичів потерпілих від притягнення їх до відповідальності за спричинення тілесних ушкоджень стороннім особам заволодів грошовими коштами потерпілих на загальну суму понад 200 тис. грн.
Відповідно до ч.2 ст. 190 КК України підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.
Чернігівська окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression