Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 02:23:08

На завершальному етапі влаштування фінішного шару покриття в районі розворотного кола під Прилуками

13.09.2021   11:15Агенцiя

Ось так нині виглядає оновлювана ділянка дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка в районі розворотного кола поблизу села Заїзд, що на Під'їзді до Прилук.

Повідомляє Служба автомобільних доріг Чернігівської області.

Її протяжність складає 4,14 км - від села Петрівське до мосту через Удай поблизу Прилук. Практично завершені роботи з укладання верхнього шару покриття, залишається докласти ЩМА на розворотному колі зі сторони ділянки дороги Р-67 Ніжин - Прилуки.

Раніше тут були старі бетонні плити. В процесі капітального ремонту покриття замінюється на асфальтобетонне. Попередньо проведена дефрагментація бетонних плит з метою зняття внутрішніх напружень.

Також зараз проводяться роботи з підсипання укосів дороги та укріплення узбіччя.

Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

Дорога Н-07 Київ - Суми - Юнаківка ремонтується в рамках державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".

Дорога була побудована у 1965-1980 роках. Має конструкцію дорожнього одягу на 78,4 км з цементобетону на основі з піску та на 64,4 км з чорного щебеню на дьогтєгрунтовій або щебеневій основі, місцями з верхнім шаром з асфальтобетону.

Вже тривалий дорога час була непридатна до сучасного транспортного навантаження. Старий дорожній одяг вже давно втратив несучу здатність. Постійно виникали на цементобетонному покритті руйнування окремих плит та їх частин, поперечних швів, місцями суцільні сітки тріщин. На асфальтобетонному та чорнощебеневому покритті - великі ділянки пучиноутворення, колійність, напливи, суцільні сітки тріщин, суцільні сліди ямкового ремонту.

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.

Протяжність ремонту по території Чернігівської області - 143 км. Наразі більша половина шляху охоплена роботами.

На капітальному ремонті дороги задіяні підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп".

В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритам та вантажопідйомності.

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини