Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 грудня, 21:28:35

Понад 4,6 тис судових засідань, близько 11 тис відвідувачів, 56 заборонених предметів: служба судової охорони Чернігівщини підвела підсумки діяльності за серпень

08.09.2021   14:04Агенцiя

Як спрацювали судові охоронці у серпні обговорили учора на нараді в територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області. Захід відбувся під головуванням начальника управління полковника Служби Олександра Рибака.

Розпочали засідання на приємній ноті - вручили чергове спеціальне звання майора Служби судової охорони начальниці Служби інформаційно-аналітичної роботи Юлії Шевчик.

В ході наради було проаналізовано основні показники Служби, заслухано доповіді та виступи профільних заступників та керівників відділів і служб, надано оцінку реальному стану справ, обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Особливу увагу Олександр Рибак акцентував на якості несення служби. Окремо зупинився на стані забезпечення об’єктів системами інженерно-технічної охорони.

- Встановлення  сучасних систем відеоспостереження на базі судів, не забезпечених цілодобовими нарядами, є одним з нагальних питань, - наголосив керівник. Маємо залучити всі можливі ресурси для охоплення цих об’єктів безперервною надійною охороною.

Щодо професійної підготовки особового складу, організації роботи оперативно-чергової частини, питань охорони праці та пожежної безпеки, виконавської дисципліни  виступив заступник начальника управління полковник Олег Головешко.

За словами заступника начальника зі служби полковника Валерій Гольця, упродовж серпня було забезпечено безпеку 10898 учасників судових процесів під час 4631 судових засідань. Посилені заходи безпеки вживалися під час проведення 8 засідань, учасниками яких стали 136 осіб.

Попередження пронесення до установ судової влади небезпечних предметів є одним з ключових завдань Служби. Так, у звітному періоді  судові охоронці завадили пронесенню 56 заборонених речей, а саме: 45 ножів, 8 газових балончиків та 3 пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею.

За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для підвищення ефективності діяльності управління, окреслено пріоритетні напрямки роботи на наступний період.
 

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини