Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 вересня, 04:45:46

Завдяки прокуратурі до бюджету сільської ради на Ніжинщині надійшли додаткові кошти

08.09.2021   12:00Агенцiя

Ніжинською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Макіївської сільської ради Ніжинського району та Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області подано позов до суб’єкта господарювання про розірвання договору.

Підставою для подачі позову стало використання земельної ділянки без належної нормативно-грошової оцінки внаслідок невірного визначення виду земельних угідь.
У ході судового провадження, на підставі затвердженого проекту землеустрою щодо забезпечення еколого-економічного обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь між Макіївською сільською радою та землекористувачем укладено додаткову угоду до договору оренди землі, якою внесено зміни щодо виду використання землі, що зумовило збільшення  розміру нормативної грошової оцінки земельної ділянки та, відповідно, і  розміру орендної плати.

Таким чином, оскільки  нормативна грошова оцінка землі збільшилась у 4 рази, то відповідно, збільшився і розмір орендної плати, що склав 376 тис. на рік.
В результаті пред’явлення позову прокурором сторонами добровільно вирішено питання щодо приведення у відповідність до умов договору фактичне використання орендованої земельної ділянки, внаслідок чого відбулося суттєве збільшення надходжень коштів до бюджету сільської ради.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські спортсмени серед призерів Кубка України з рукопашного бою 17:11

З 28 до 31 серпня в місті Буча відбувся Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблих співробітників Служби безпеки України. У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із 17 областей.

«Пакунок школяра»: 5 актуальних питань про подання до сервісних центрів Пенсійного фонду України заяв на отримання виплати 17:10

Пенсійний фонд України профінансував перші виплати допомоги за державною програмою «Пакунок школяра» для понад 86 тисяч сімей першокласників. На спеціальні рахунки вже зараховано по 5 тисяч гривень. Обсяг першого фінансування – понад 430 млн грн.

10 нових укриттів на Чернігівщині — Фундація Олени Зеленської облаштовує безпечні простори для навчання 17:09

Учора перша леді України разом із командою Фундації Олени Зеленської відвідала чотири відновлені та облаштовані укриття у школах і садочках Чернігівщини. Загалом завдяки підтримці Фундації в області у 2025 році відкрилися 10 укриттів.

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками 17:05

Співробітники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими викрили молодика, який підозрюється у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.

70 чернігівських сімей отримають допомогу при народженні дитини 17:03

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 70 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 1 890 000 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 вересня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини