Чернігів: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на підприємстві
Для того, щоб успішно ліквідовувати надзвичайні ситуації, гасити пожежі, рятувальникам Чернігівщини постійно доводиться підвищувати свою професійну майстерність.
Із цією метою 7 вересня особовим складом підрозділів ДСНС області були проведені навчання на території ПрАТ "Млибор", що розташоване по вулиці Елеваторній у місті Чернігові.
Місце проведення навчань було визначено не випадково, адже це потужне підприємство зберігання та переробки зерна, виробництва борошна й комбікормів відноситься до категорії підвищеної небезпеки.
Навчання розпочались із ознайомлення учасників з основною небезпекою об'єкта. Після теоретичної частини, працівники підприємства практично відпрацювали гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників.
Наступним етапом навчань було гасіння умовної пожежі в силосному корпусі №2, про що до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС області надійшло повідомлення від охоронця об`єкта. За підвищеним номером виклику на місце події прибули три пожежно-рятувальних підрозділи міста. Відразу ж було організовано взаємодію з адміністрацією об'єкта, будівлю знеструмлено, зупинено технологічний процес. Проводиться розвідка пожежі, автомобілі встановлюють на вододжерела, прокладаються рукавні лінії на верхній поверх будівлі, висота якої складає понад 40 метрів. Проводиться гасіння зерна. Оперативними діями пожежних підрозділів умовну пожежу було ліквідовано.
Всього в навчаннях взяли участь 4 одиниці спеціальної техніки та 20 чоловік особового складу.
По завершенню навчань були підведені підсумки, розглянуті недоліки, але для того вони й потрібні, щоб не було помилок у реальних надзвичайних ситуаціях.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.