6 мільйонів гривень боргів по зарплаті ліквідовано на Чернігівщині
Оплата праці – юридичний та моральний обов’язок кожного роботодавця, а його невиконання – привід для відповідальності. Тому захист економічних прав населення є одним із головних напрямів у роботі органів державної виконавчої служби.
Як розповіли у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), завдяки роботі державних виконавців Чернігівського регіону з початку 2021 року було погашено 6 мільйонів гривень заборгованої зарплати. Так, найбільше коштів за цей час своїм робітникам сплатили: ПрАТ "ЧеЗаРа" – 3 мільйони гривень, ДП "Чернігівоблавтодор" – майже 500 тисяч гривень та Полтавське обласне комунальне підприємство ТОВ "Верітас Інвест Груп", яке погасило перед своїми працівниками понад 300 тисяч гривень. Цього результату фахівці юстиції досягли завдяки застосуванню великого спектру заходів правового впливу, зокрема арешту майна та банківських рахунків підприємств.
Варто зазначити, що не менш вирішальну роль у задоволенні економічних інтересів працюючого населення Чернігівщини відіграла й передача державними виконавцями описаного та конфіскованого майна боржників на реалізацію в OpenMarket «СЕТАМ». У системі даного електронного аукціону кожен охочий має можливість внести свою пропозицію та стати власником виставлених лотів. Своєю чергою, отримані від торгів кошти, перераховуються працівникам для погашення боргу.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.