15 років за ґратами та моральна компенсація: вирок у справі вбивства Юлії Строкіної
15 років в'язниці та 999 тисяч гривень моральної компенсації — такий вирок винесли Олександру Самойленку за вбиство жительки Семенівки 23-річної Юлії Строкіної. Вночі 26 липня 2020 року на дівчину напали і перерізали горло.
Вирок у справі 6 вересня оголосив Менський районний суд.
На момент скоєння злочину чоловік був осудний, йдеться в ухвалі.
Зазначимо, суд тривав майже рік. Декілька разів судове засідання переносили через те, що Самойленко непритомнів прямо в залі суду та йому викликали «швидку».
Нагадаємо, вночі 26 липня 2020 року Юлію Строкіну знайшли з перерізаним горлом у 100 метрах від її будинку. Вона померла від крововтрати у лікарні. Підозрюваного у вбивстві затримали через 2 тижні. Він 7 років перебуває на обліку у лікаря психіатра.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.