Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 23:20:41

Новітні гвинтівки та пістолети-кулемети в українському війську

06.09.2021   10:30Агенцiя

На думку розробників стрілецької зброї в ході проведення війни на Сході України снайперська зброя відіграє дуже важливу роль.

Вже в 2017 році вони розробили низку зразків сучасної снайперської  зброї і патронів до неї. З поміж іншого, після проведення тривалих випробувань напівавтоматична снайперська гвинтівка UAR-10 та болтова снайперська гвинтівка UBR – 008 вже стали на озброєння українського війська Цього ж року модернізована версія гвинтівки UAR-10, гвинтівка UAR-10 M, також пройшла усі випробування та незабаром надійде в підрозділи ЗСУ.

- Гвинтівка UAR-10 в комплекті постачання має магазини, глушник, оптичний прилад тощо. Ефективна відстань на якій вона працює 800-1000 метрів, максимальна дальність 1200 метрів. Модернізована гвинтівка UAR-10 M працює на меншій відстані, внаслідок того, що має коротший ствол та дещо іншу оптику, зменшені габарити, також відрізняється приклад та кількість і ємність магазинів, - зазначив представник компанії стрілецької нарізної зброї та боєприпасів військового призначення «UKROP» Андрій Орєшин.

Як зазначає представник виробника, гвинтівка «СГД» хоча і використовується у війську, проте вже вичерпала свій ресурс і має нижчі характеристики ніж сучасні зразки.
Поряд зі зброєю, компанія «UKROP» займається і виготовленням боєприпасів, це калібр 7,62Х51 мм, 8,6Х70 мм (Lapua Mag), які пройшли випробування та прийняті на озброєння у ЗСУ та інші модифікації.
Водночас вищезазначеним виробником виготовлюється поряд зі снайперськими гвинтівками штурмові гвинтівки та пістолети-кулемети.

 Останньою розробкою є пістолет-кулемет SMG-15 калібром 9Х19 мм, довжиною 620-750 мм, який важить близько 3 кілограмів, надійний та простий в обслуговуванні та призначений для використання сил спеціального призначення. Він має просту установку прицілів, тактичних ліхтарів, лазерів та інших аксесуарів. Значною перевагою його є ергономіка.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини