Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 05:57:39

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

04.09.2021   08:45Агенцiя

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з різних областей України.

Інструктори з особистої безпеки поліції Чернігівської області навчали колег канадській моделі застосування сили, стратегії втручання в кризові ситуації, стилям спілкування, технікам деескалації конфліктів тощо.

Після лекційних занять поліцейські Чернігівщини відпрацювали засвоєні знання на практиці, розігруючи запропоновані канадцями сценарії.

В Україні такі навчання проводить лише Тренінговий центр поліції Чернігівської області. Канадські колеги обирали локацію для навчання поліцейських з усіх областей довго і прискіпливо. І зупинили вибір на Тренінговому центрі у Чернігові не випадково, адже він входить у трійку найкращих в Україні. Там є спеціальні приміщення для теоретичних та практичних занять, місця для розміщення людей, спорядження тощо.

Реалізація цього масштабного проекту стала можливою завдяки двостороннім домовленостям між канадською та українською владою. Проект стартував улітку 2017-го. Випускники отримують відповідні сертифікати, що дають право на самостійну інструкторську діяльність.

Сьогодні навчання завершила група, до складу якої входили поліцейські з 17 областей України. Сертифікати їм вручив начальник тренінгового центру ГУНП в Чернігівській області Антон Ботвинко. Він побажав випускникам ніколи не зупинятися на шляху вдосконалення своїх вмінь та навичок.

Після спільного фото інструктори з особистої безпеки повернулися на свої робочі місця, де вони будуть навчати колег застосовувати на практиці канадську модель роботи.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression