На мосту біля села Киріївка влаштовують монолітне перекриття проїзної частини
На Чернігівщині тривають ремонтні роботи на мосту в Корюківському районі біля села Киріївка. Розташований він на автодорозі О251804 Чорнотичі - Кудрівка - Лозова, км 15+961.
За 43 роки експлуатації мосту жодного разу не проводилося масштабних ремонтних робіт. У 2020 завдяки Програмі «Велике будівництво» вдалося розпочати капітальний ремонт споруди.
Проект капітального ремонту передбачає практично повну заміну несучих конструкцій. Заплановано оновлення стійок, заміна балки прогонових будов, влаштування монолітної плити, шкафних стінок, деформаційних швів, двох шарів асфальтобетону. Також мостобудівники укріплять конуси, замінять перильне та бар’єрне огородження, нанесуть розмітку.
Вже завершено роботи по бетонуванню шафової стінки на опорах та ведуться підготовчі роботи (армування) з влаштування монолітного перекриття мосту.
Міст біля села Киріївка матиме довжину 6,9 погонних метра.

Замовник робіт – Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.
Для забезпечення дорожнього руху на час ремонту створено тимчасовий об’їзд біля об'єкту із земляного полотна, улаштоване тимчасове огородження на об’їзді, встановлено бар'єр безпеки , встановлені тимчасові дорожні знаки.
Нагадаємо, що в рамках реалізації Програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році на Чернігівщині відремонтують 106,3 км місцевих доріг та 11 мостів. На автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Чернігівщини зараз триває відновлення та будівництво одразу дев’яти штучних споруд. Станом на початок вересня відремонтовано 85,57 кілометрів доріг.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.