Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 15:16:25

Керівник поліції Чернігівщини прокоментував затримання підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої

03.09.2021   09:51Агенцiя

27 серпня до поліції надійшло повідомлення про зґвалтування дівчинки. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського районного управління поліції.

Поліцейські встановили особу зловмисника. Це чоловік родом з іншої країни, який з 2010 року має посвідку на проживання в Україні, має тут сім’ю і дітей.

Поліцейські затримали його у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Причетного до зґвалтування одразу ж помістили до ізолятора тимчасового тримання.

28 серпня чоловіку повідомили про підозру у скоєнні зґвалтування. 30 серпня суд арештував підозрюваного на два місяці без права внесення застави.

Слідство встановило, що потерпіла дівчинка – з малозабезпеченої сім’ї. Під час літніх канікул вона разом з подругою часто перебувала на ринку з метою підзаробити кишенькові гроші. Наочно знайомий чоловік заманив її і зґвалтував.

За цим фактом відкрито провадження за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування особи, що не досягла 14-річного віку). Чоловіку загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Хочу запевнити, що винна особа понесе максимальне покарання. В найкоротші строки справу буде передано до суду.

 

Сайт ГУ НПУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.