Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 11:17:14

Судові охоронці Чернігівщини продовжують посилювати професійну спроможність

31.08.2021   17:17Агенцiя

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області провели спільне тактико-спеціальне навчання на базі Ніжинського міськрайонного суду.

Мета занять - не тільки удосконалити знання та навички співробітників Служби судової охорони, а й відпрацювати злагодженість їхніх дій із суб'єктами взаємодії у разі виникнення позаштатних ситуацій в суді. Для цього до практикуму залучили співробітників територіальних підрозділів Головне управління ДСНС України у Чернігівській області, Поліція Чернігівської області та Управління СБ України в Чернігівській області.

В умовах, максимально наближених до реальних, судові охоронці моделювали загострення обстановки в судовій залі і на прилеглій до установи території. Зокрема, стримували натовп та блокували спроби проникнення в будівлю суду агресивно налаштованих осіб, витісняли порушників громадського порядку із зали засідання, попереджали спроби пронесення заборонених предметів, звільняли заручників. Паралельно відпрацювали низку тактичних прийомів: «Затримання», «Видалення» та «Деблокування приміщення».

Окрім того, вчилися діям у разі повідомлення про замінування об'єкту, виявлення вибухонебезпечного предмету, загоряння приміщення, оволодівали прийомами застосування первинних засобів пожежогасіння, евакуації громадян.
Віддаленість Ніжина від обласного центру, де сконцентровані основні силові резерви, вимагає від співробітників ІІ підрозділу охорони вміти самостійно обрати вірну стратегію у разі ускладнення оперативної обстановки. І саме такі навчання допомагають не лише обмінятися досвідом, а й виявити вразливі місця і опрацювати їх, щоб в реальних умовах діяти правильно і швидко, впевнені судові охоронці.

На завершення командування покроково проаналізувало виконання кожного етапу, окресливши моменти, на які слід звернути особливу увагу.
 
 

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.