Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 03:14:42

Прокуратура через суд вимагає визнати недійсним договір про обробіток 246 га землі у Новгород-Сіверському районі

31.08.2021   11:06Агенцiя

Новгород-Сіверська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах держави в особі Новгород-Сіверської міської ради, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області до ДП «Новгород – Сіверське лісове господарство» та ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» про визнання недійсним договору про обробіток землі.

Подання прокуратурою даної позовної заяви обумовлено необхідністю захисту та відновлення порушених інтересів держави у сфері забезпечення законності при використанні землі державної та комунальної власності та передачі її в користування інших осіб.

Встановлено, що в січні поточного року між постійним користувачем землею – ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» та Приватним підприємством «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» було укладено договір про обробіток землі, предметом якого є земельні ділянки загальною площею  246 га, розташовані на території Новгород-Сіверського району.

Однак, за результатами детального опрацювання вказаного правочину було встановлено, що останній укладений між сторонами з порушенням вимог Господарського, Цивільного, Земельного кодексів України та Закону України «Про оренду землі», а також для приховування іншого правочину – договору оренди землі, що свідчить про його удаваність та є підставою для визнання недійсними у судовому порядку.

Реагуючи на виявлені порушення, захищаючи інтереси держави прокурором подано позов до суду, який на даний час перебуває на розгляді.

За інформацією Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.