12,2 % жителів Чернігівської області провакциновано двома дозами від COVID-19
За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 серпня в області щеплено першою та другою дозою 240 356 осіб (29,5% від загальної кількості населення).
У тому числі вакциновано першою дозою 140 889 осіб та другою — 99 467 (12,2% від загальної кількості населення).
За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 049 осіб, з них:
- вакциною AstraZeneca – 120 (114 перша доза та 6 друга);
- вакциною CoronaVac – 185 (109 перша доза та 76 друга);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 192 (130 перша доза та 62 друга);
- вакциною «Moderna» (Moderna, United States) — 552 (друга доза).

Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.