За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 серпня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Зокрема по 2 — у Ніжині, Бахмацькому, Борзнянському, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Носівському, Чернігівському районах, по одному — у Варвинському, Корюківському, Ніжинському та Прилуцькому районах. Десять осіб перебувають на госпіталізації.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 22 особи: 11 — у Чернігові, 3 — у Ніжині, по 2 — у Бахмацькому та Ічнянському, по 1 — у Городнянському, Корюківському, Новгород-Сіверському та Сновському районах. Шість захворілих перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 58 345 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 56 379 пацієнтів одужали;
– 377 — лікуються амбулаторно;
– 83 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1400 летальних випадків;
– 106 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели більше 1200 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.