Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 15:29:34

На Чернігівщині відбулись командно-штабні тренування щодо гасіння можливих пожеж у лісових масивах

18.08.2021   17:48Агенцiя

З 1 березня поточного року в природних екосистемах Чернігівської області виникло 644 пожежі, з них 12 пожеж у лісах, до гасіння яких залучалися підрозділи Головного управління ДСНС.

Площа пройдена вогнем склала 1160 гектарів. Крім того, внаслідок спалювання громадянами сухої рослинності та її залишків зареєстровано 23 пожежі в житловому секторі,  внаслідок яких 1 людина загинула.

З метою відпрацювання спільних дій по гасінню можливих великих лісових пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними, 18 серпня в Головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області відбулись командно-штабні тренування. У них взяли участь керівний склад Чернігівської обласної, районних державних адміністрацій, Головного управління ДСНС, Управління лісового та мисливського господарства, КП "Чернігівоблагроліс" та Чернігівського військового лісгоспу.

"Аналізуючи дії органів влади, служб цивільного захисту під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з лісовими пожежами на території Житомирської, Чернігівської, Київської, Луганської областей, що виникли у минулому році, з огляду на масштабні лісові пожежі, що зараз вирують на територіях Турецької Республіки, Республіки Греція, Сполучених Штатів Америки ми, як керівники відповідних служб, повинні бути завжди готовими до негайного реагування та забезпечити чітку взаємодію на усіх рівнях", - зазначив у своєму виступі т.в.о. начальника Головного управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий.

Під час тренувань було розглянуто ряд питань, зокрема: функції органів влади під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з лісовою пожежею, керівника робіт та штабу з ліквідації наслідків НС, організація управління під час гасіння пожеж. Крім того, обговорені питання організації інформування, оповіщення та евакуації людей з населених пунктів, на які лісова пожежа може розповсюдитись, запобігання та профілактики пожеж в лісових масивах, у тому числі на військових полігонах. 

Слід відмітити, що такі тренування є дуже важливими, адже їх учасники мають змогу практично скоординувати та відпрацювати спільні дії по гасінню масштабних лісових пожеж, а також більш залагоджено і ефективно виконувати завдання за призначенням під час реальних надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря 13:25

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Робота є… у «Дружбі-Новій»

Робота є… у «Дружбі-Новій» 13:16

Наразі підприємству потрібні тракторист-машиніст та слюсар-ремонтник. Підприємство подало вакансії до Борзнянської районної та Ніжинської міськрайонної філій Чернігівського обласного центру зайнятості відповідно.Це потужне агропромислове підприємство агрохолдингу "Kernel" працює на території багатьох територіальних громад Чернігівщини, забезпечуючи роботою місцевих жителів.

м. Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу маршрутного автобуса

м. Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу маршрутного автобуса 13:10

2 грудня о 08:43 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння мікроавтобуса "Рута 20" в результаті зіткнення з тролейбусом по проспекту Перемоги напроти будинку 21 в обласному центрі.

На оздоровлення навколишнього середовища на Чернігівщині зібрали  понад 54 мільйони гривень

На оздоровлення навколишнього середовища на Чернігівщині зібрали понад 54 мільйони гривень 13:05

Про надходження екологічного податку платниками податків Чернігівщини за одинадцять місяців 2021 року інформує громадськість начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

 Обіг пластикових пакетів: яких змін очікувати українцям уже з 10 грудня

Обіг пластикових пакетів: яких змін очікувати українцям уже з 10 грудня 13:01

За тиждень в Україні вводиться в дію Закон № 1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Відтак з 10 грудня у магазинах, супермаркетах, аптеках, закладах харчування та сфері надання послуг буде заборонено безоплатне розповсюдження пластикових пакетів. Ця норма не стосується біорозкладних пакетів, а також надтонких пластикових, що є первинною упаковкою для свіжої риби, м’яса і продуктів із них, сипучих продуктів та льоду. До порушників вимоги застосовуватимуться адміністративно-господарські санкції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини