Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 14:57:30

На Чернігівщині тривають перевірки закладів освіти фахівцями Держпродспоживслужби

17.08.2021   09:47Агенцiя

Фахівці структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини продовжують комісійні обстеження освітніх закладів напередодні нового навчального року.

Зокрема, спеціалісти Сновського управління спільно з освітянами, представниками місцевого самоврядування та інших державних установ вже перевірили  7  закладів дошкільної освіти і 8 загальноосвітніх шкіл. Під час заходів контролю у 6 закладах були виявлені такі недоліки, як недостатня кількість холодильного (морозильної камери) і технологічного обладнання (електроплити), сушилок для рук у їдальні і туалетах, кухонний посуд (чайники, каструлі, ополоники, ножі, кружки та ін.) потребує заміни, деякі приміщення для дошкільної групи не забезпечені гарячою проточною водою, подекуди відсутні москітні сітки у приміщеннях харчоблоку.

Фахівці лабораторного відділення  відібрали проби питної води для проведення бактеріологічного та санітарно-хімічного дослідження води. За результатами перевірок управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради надані рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

А спеціалістами Варвинського територіального управління Держпродспоживслужби спільно з представниками Варвинської селищної ради, відділу освіти, керівниками дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів і Варвинського відділення Прилуцького МРВДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Міністерства охорони здоров’я України здійснені комісійні обстеження 7 шкіл  і 12 дитсадків.

Під час перевірок наголошувалось на облаштування прилеглих територій освітніх закладів, проведення ремонтних робіт класів і спортивних приміщень. Особливий акцент був зроблений на забезпеченні харчоблоків кухонним приладдям та меблями, рекомендувалось  оновлення кухонного та столового посуду. Також зверталась увага керівників закладів на безпечність приготування їжі для дітей та її високу якість і необхідність дотримання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках  (НАССР).

Під час перевірок роз’яснені  вимоги Постанови від 24.03.2021 року № 305 « Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Фахівці Варвинського відділення Прилуцького МРВДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» відібрали зразки питної води для лабораторного дослідження на відповідність вимогам «Санітарного регламенту для дошкільної та загальної середньої освіти».

За підсумками проведених перевірок складені відповідні акти. Пропозиції щодо усунення виявлених недоліків надані відділу освіти Варвинської селищної ради.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ