Прокуратура повертає Прилуцькій громаді недобудований комплекс будівель районної лікарні
Обласною прокуратурою до Господарського суду Чернігівської області заявлено позов в інтересах держави в особі Управління комунальної власності Чернігівської обласної ради про повернення у комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва – комплексу будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки та скасування державної реєстрації майна за товариством з обмеженою відповідальністю «Амазоніт».
Об’єкт, був придбаний товариством у процесі приватизації у 2007 році за результатами аукціону на стадії будівельної готовності – 30% (4-5 поверхів).
Відповідно до умов Договору від 15.02.2007 покупець зобов’язувався завершити будівництво об’єкта приватизації до 15.02.2010. У подальшому на підставі рішень обласної ради чотири рази вносилися зміни до Договору, якими термін виконання указаної умови Договору неодноразово продовжувався. (останній термін – до 01.02.2017)
У зв’язку з невиконанням покупцем договірних умов, рішенням Господарського суду Чернігівської області від 28.04.2021 договір купівлі – продажу від 15.02.2007 № 455 між Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради та товариством розірвано.
Згідно з умовами договору та ч. 10 ст. 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» у випадку розірвання в судовому порядку договору купівлі - продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в державну (комунальну) власність.
Управління комунального майна неодноразово зверталося до товариства з пропозицією з’явитися для підписання акта приймання-передачі, проте звернення виявилися безрезультатними.
Після фактичної передачі об’єкта незавершеного будівництва у володіння Позивача та усунення перешкод у реалізації територіальною громадою права власності у вигляді державної реєстрації речового права на об’єкт уповноваженим орган територіальної громади матиме можливість розпорядитися об’єктом згідно з вимогами законодавства та інтересами громади.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression