Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 11:09:08

Борзнянський районний суд перейшов під надійний захист судових охоронців Чернігівщини

13.08.2021   17:41Агенцiя

Мережа установ системи правосуддя, які перебувають під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, поповнилась 17 об'єктом – Борзнянським районним судом.

 

Урочистості з даного приводу відбулися сьогодні, 13 серпня, у приміщенні суду.

Розпочав захід тимчасовий виконувач обов’язків начальника ТУ ССО у Чернігівській області полковник Служби Олег Головешко. Він представив колективові установи трьох нових співробітників, які відсьогодні заступили на пост з охорони та забезпечення безпеки суду. Окремо керівник зупинився на функціоналі Служби судової охорони.

-        Ваша безпека – наш обов'язок! Це девіз не лише нашого управління, а й усієї Служби в цілому. Відтепер наші співробітники щоденно дбатимуть про громадський порядок та охорону у судовій установі. Щоб усі без винятку громадяни – працівники апарату суду та відвідувачі почували себе у повній безпеці. Для цього ми маємо всі необхідні ресурси, - підкреслив Олег Головешко.

На підтвердження цього керівник провів коротку презентацію спецзасобів та екіпірування, які застосовуватимуться під час несення служби судовими охоронцями.

Щоб зафіксувати урочисту подію Олег Головешко вручив Олександру Луговцю пам'ятну табличку-гравертон, а жіночий колектив традиційно привітали квітами.

- Ми, безумовно, раді вітати в стінах суду Службу судової охорони. Цей день важливий для нас, адже захист системи правосуддя є невід'ємною частиною її успішної роботи. Впевнений, що відсьогодні ми під надійною охороною, - зауважив голова Борзнянського районного суду Олександр Луговець.

Судові охоронці Чернігівщини мають амбітні плани - до кінця поточного року повністю охопити професійним захистом всі судові установи Чернігівщини, які територіально підпадають під зону відповідальності управління. А це ще 13 охоронних об'єктів.

Загалом під опікою Служби судової охорони вже перебувають 571 органів та установ системи правосуддя України.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.