Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 10:48:18

Без вакцинації успіхів у боротьбі з Covid нам не досягти — В’ячеслав Чаус

12.08.2021   22:56Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус сьогодні відвідав Кіптівську територіальну громаду. Найперший заклад, з роботою якого ознайомився, — Кіптівська сільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

В’ячеслав Чаус поспілкувався з колективом амбулаторії та поцікавився ходом вакцинальної кампанії в громаді. Так, за словами медиків, вони технічно готові і забезпечені усім необхідним для проведення вакцинації, охочі щепитися також є. Водночас у багатьох громадян виникає певна недовіра до ефективності наявних препаратів. 

— Найефективніший метод подолання пандемії — вакцинація. Тому моє особисте прохання до голови територіальної громади — активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів громади. Адже без вакцинації успіхів у боротьбі з Covid нам не досягти, — наголосив голова ОДА. Він додав, що темпи вакцинації в області покращуються, але все одно рівень щеплення залишається недостатнім.

До того ж на Чернігівщині зафіксовано 25 випадків зараження штамом «Дельта».

— Маємо застосовувати всі необхідні запобіжні заходи: дистанціювання, масковий режим, обмеження масових зібрань. Але найголовніше — це вакцинація, — підкреслив В’ячеслав Чаус. — На сьогодні не зовсім достатня співпраця і органів влади з громадами , і керівників громад з населенням. Тому, сподіваюся, спільно з громадами ми відпрацюємо усі механізми інформування.

Голова ОДА також відвідав об’єкт Великого будівництва — будівлю колишньої школи, де проводиться реконструкція під дошкільний навчальний заклад. Свої двері для дошкільнят заклад має відкрити вже у листопаді. В’ячеслав Чаус зупинив роботи на будмайданчику і доручив підряднику негайно усунути виявлені порушення щодо охорони праці. Після усунення недоліків роботи продовжилися.

— Усі будівельники, які знаходяться на об’єкті, мають бути забезпечені необхідними засобами захисту. Мова йде про життя людей, і підрядна організація повинна це розуміти. Інакше далі ми співпрацювати не будемо, — наголосив очільник ОДА.

В’ячеслав Чаус зазначив, що за кошти ДФРР в області будується 8 об’єктів, 7 з яких — за програмою Президента України «Велике будівництво». На реалізацію цих проєктів передбачено 84,7 млн грн. Наразі виконано 14 відсотків від запланованого. Голова ОДА повідомив, що він або його заступники відвідають усі об’єкти, після чого графіки будуть скореговані, а відтак — прискорено виконання робіт.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.