Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 15:09:54

Прокуратура упередила вилучення з комунальної власності будинку і гуртожитку в Чернігові

06.08.2021   13:35Агенцiя

Північний апеляційний господарський суд підтримав позицію Чернігівської обласної прокуратури і своєю постановою відхилив апеляційну скаргу приватного підприємства на рішення Господарського суду Чернігівської області.

Вказаним рішенням Господарський суд, урахувавши докази надані прокуратурою, відмовив у задоволенні позову суб’єкта господарювання до виконавчого комітету Чернігівської міської ради про визнання недійсним рішення виконкому, прийнятого ще у 2006 році, в частині затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності будинку на просп. Перемоги, 21 та гуртожитку на вул. Смирнова, 34 (загальна площа понад 1200 кв. м) у  Чернігові.

Таким чином за активної участі прокурорів у судовому процесі упереджено вибуття вказаних будинків з комунальної власності міста, що суперечило б інтересам територіальної громади  Чернігова та вимогам Законів України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», «Про приватизацію державного житлового фонду». Крім того повернення у приватну власність вказаних будинків могло негативно вплинути на реалізацію житлових прав їх мешканців, зокрема права на приватизацію житлових приміщень.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень 12:28

25 червня у Талалаївській громаді Прилуцького району на селищному стадіоні провели благодійний марафон на підтримку Збройних Сил України: організували благодійне ярмаркування, розважали гостей виступами художньої самодіяльності, зіграли футбольний турнір.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Тільки спільно ми можемо подолати ворога та отримати перемогу" 12:15

Йдучи захищати Чернігів, вони не знали, що опиняться в одному батальйоні.

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки 12:01

Рятувальники заходили до будинків, спілкувалися з перехожими, проводили бесіди в місцях масового скупчення людей, а також розміщували застережні листівки на інформаційних стендах.

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка 11:57

У селі Маціївка Сухополов’янської громади на Прилуччині другий рік поспіль діє еко-пасіка Тетяни Жилкіної. Пасіка відкрита для всіх охочих відпочити з користю.

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті»

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті» 11:32

Людям, які опанували цю професію, знайти роботу будь-де, а не лише в нашому регіоні нескладно. Йдеться про швачок. Якщо Ви не маєте відповідних вмінь та навичок, але бажаєте працювати, Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує скористатися можливістю безкоштовно здобути нову для Вас професію й обіцяє роботу на підприємствах області, зокрема на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».