Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 23:03:26

Кожна третя родина на Чернігівщині має у своєму складі дітей у віці до 18 років

06.08.2021   09:15Агенцiя

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств кожна третя родина на Чернігівщині (143 тис.) має у своєму складі дітей у віці до 18 років.

Найбільшою (41%) є частка домогосподарств із дітьми віком від 7 до 13 років, 22% мають малечу до 3 років, кожна п’ята родина виховує підлітків     у віці  14–17 років та 19% мають у своєму складі дітей від 3 до 6 років.

Рівень та умови життя сімей із дітьми значною мірою залежать від кількості дорослих осіб в їхньому складі. Двох дорослих осіб мають 57% таких домогосподарств, трьох і більше – 35%. Проте 8% сімей утримує лише одна доросла особа.

В Україні налічується 5,5 млн сімей із дітьми (38% від загальної кількості домогосподарств). Найбільше таких родин у Закарпатській та Чернівецькій областях (55% та 51% відповідно).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини