Понад 188 тис. бланків листків непрацездатності отримає найближчими днями Чернігівщина
З сьогоднішнього дня розпочався процес доставки в регіони бланків листків непрацездатності. Протягом 4-6 серпня понад 1,2 млн бланків отримають Вінниччина, Рівненщина, Сумщина, Закарпаття, Хмельниччина, Черкащина та Чернігівщина.
Загалом на замовлення Міністерства охорони здоров'я ТОВ “Укрспецполіграфія” виготовить 5,318 млн бланків листків непрацездатності.
До 25 серпня усі медичні заклади отримають необхідну для роботи кількість бланків, відповідно до визначених департаментами охорони здоров'я потреб.
При цьому усі, видані раніше, довідки про тимчасову непрацездатність громадяни зможуть обміняти на листки непрацездатності та отримати належні виплати від Фонду соціального страхування.
Порядок обміну довідки про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності врегульований спільним листом Міністерства охорони здоров’я та Фонду соціального страхування від 23.10.2006 № 01-06-2125.
Нагадуємо, що з 4 червня в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі е-лікарняних. До кінця серпня в Україні діє перехідна модель. Вона передбачає формування електронних листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності.Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності, а роботодавці бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на вебпорталі Електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).
З 1 вересня 2021 року е-лікарняні мають запрацювати в усіх закладах охорони здоров’я.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.