Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 13:06:09

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності

02.08.2021   10:20Агенцiя

На фондах 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту, під загальною координацією Міністерства оборони України, створено Центр протимінної діяльності.

У рамках міжнародного співробітництва у сфері розмінування між Україною та західними партнерами, іноземні фахівці надають суттєву допомогу з питань розмінування. 29 липня заступник Голови Місії у Посольстві США в Україні Алан Перселл та Голова програми Швейцарського Фонду з протимінної діяльності (FSD) Коннелл Ентоні Джерард відвідали новостворений Центр розмінування.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

У заході також взяли участь начальник 8-го навчального Чернігівського центру Держспецтрансслужби полковник Андрій Лагутін, начальник Центру протимінної діяльності ДССТ полковник Євген Бірюков, заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та координації протидії саморобним вибуховим пристроям Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Сергій Зубаревський, старший офіцер головного штабу Адміністрації ДССТ підполковник Михайло Конопельнюк, начальник служби загороджень-викладач 8 навчального Чернігівського центру ДССТ підполковник Сергій Білевич.

Були розглянуті питання щодо діяльності Державної спеціальної служби транспорту в сфері протимінної діяльності, представлена структура Центру протимінної діяльності та  імплементація законодавства в зазначеній сфері тощо.

У рамках співпраці ДССТ та Швейцарського фонду з протимінної діяльності спільно з Управлінням екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України для груп інспектування якості розмінування передано техніку й обладнання. Зокрема ДССТ передано автомашини Mitsubishi L200, металодетектори Ebinger 422 GC, Minelab F3, UPEX 740M LargeLoop, захисні фартуки (жилети) (Personal protective  equipment), захисні шоломи (Visor), персональні аптечки, робочі сумки сапера (обладнання для ручного розмінування), сумки парамедиків (обладнання для надання допомоги постраждалим від МВТ), рації та оргтехніка.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини