Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 06:11:49

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року

29.07.2021   13:11Агенцiя

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Участь у заході взяли перший заступник та заступники керівника обласної прокуратури, керівники структурних підрозділів, а також керівники окружних прокуратур, прокурори.
Нарада проходила у конструктивному ключі, і зосереджувалася саме на проблемних питаннях, що встановлені  під час аналізу діяльності органів прокуратури Чернігівщини у першому півріччі поточного року.
Як було зазначено під час наради комплекс вжитих координаційних та наглядових заходів в цілому сприяв подоланню окремих негативних тенденцій у структурі та динаміці злочинності.
Так, на 27,3% зменшилася загальна кількість облікованих кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких. На 33,9% знизився рівень кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи. Зберігається позитивна тенденція до зменшення злочинів проти власності (з 4022 до 2803, -30,3%), у тому числі крадіжок (-28,7%), грабежів (-10,9%) розбоїв (-42,1%), вимагань (-30%) та шахрайств (-43,6%).
Підвищилася результативність розслідування кримінальних проваджень про корупційні правопорушення (40 проти 35 минулоріч), у сфері земельних відносин (19 проти 14 минулоріч), у бюджетній сфері (25 проти 23 минулоріч).
Керівник Чернігівської  обласної прокуратури визначив пріоритетні напрями роботи на наступний період.
Підводячи підсумки наради, Сергій Василина наголосив на необхідності прокурорам зосередитися на зразковому виконанні своїх службових обов’язків та на питаннях відновлення законності та зміцнення правопорядку в регіоні.
- Соціально-економічні та зовнішньо-політичні процеси вимагають від нас з вами максимальної концентрації зусиль на виконанні поставлених завдань. Передусім це стосується забезпечення в регіоні умов, коли громадяни зможуть повною мірою реалізувати свої конституційні права, реально поновлюватимуться права потерпілих, надійно захищатимуться інтереси держави, ефективною буде протидія корупційним проявам, - підкреслив керівник обласної прокуратури.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини