Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 19:34:07

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

29.07.2021   10:12Агенцiя

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Інформацію про крадіжку поліція отримала минулої ночі близько 8 години ранку. На місце події одразу виїхали слідчо-оперативна група та оперативники Прилуцького районного відділу поліції, а також колеги з Управління карного розшуку поліції Чернігівщини.

Правоохоронці встановили, що під час обходу території охорона виявила пошкоджені замки у дверях бомбосховища. Невідомі особи викрали з цього приміщення серверне обладнання, яке забезпечувало роботу конструкторів, бухгалтерів, технологів, виробничих ліній. Загальна вага викраденого 200 кілограмів. Вартість зниклих серверів та модулів безперебійного живлення перевищує 2 мільйони гривень.

Поліцейські проаналізували отриману інформацію та встановили особи всіх причетних до злочину. Це група осіб віком від 36 до 40 років, всі непрацюючі. Лідер зловмисників раніше судимий за незаконне поводження зі зброєю та обіг наркотиків. Цього чоловіка правоохоронці затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Також поліцейські встановили місце, куди зловмисники сховали викрадене обладнання. Все майно вилучено та повернуто власнику. Нормальну роботу підприємства відновлено.

Поліція розслідує провадження, відкрите за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини