Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 09:21:21

Браконьєри з Куликівки незаконно добули 32 кг риби на понад 9 тис. грн. збитків

27.07.2021   15:33Агенцiя

27 липня 2021 року під час проведення спільного рибоохоронного рейду з представниками Чернігівського прикордонного загону на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

ак, на р. Дніпро, поблизу с. Загатка Михайло - Коцюбинської громади двоє жителів селища Куликівка ловили рибу з човна за допомогою заборонених знарядь лову – 5 од. сіток.

В протизаконний спосіб порушники виловили 32 кг риби: плоскирка – 37 екз., синець – 18 екз., по 16 екз. карася сріблястого та краснопірки, лящ – 11 екз., окунь – 6 екз., по 3 екз. судака і сома та по 1  екз. щуки, в’язя і чехоні. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 9 537 грн. Враховуючи розмір нанесених збитків, це порушення носить ознаки кримінального. 

З метою попередження правопорушень просимо розмістити відповідний матеріал на сторінках вашого видання.

Останні новини Чернігівщини

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини