Роботу знаходить той, хто її шукає
Активна співпраця з ОТГ + компетентна допомога безробітним = працевлаштування.

Саме ця формула спрацювала у випадку підбору роботи для Любові Квас із Журавки, що на Варвинщині.
Після звернення жінки до Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості кар’єрним радником було складено індивідуальний план працевлаштування з урахуванням можливостей безробітної та результатів профілювання. Поки тривав пошук роботи, вона старанно дотримувалась рекомендацій фахівців служби зайнятості, відвідувала заходи. Коли в базі з’явилась вакансія від Варвинської селищної ради «робітник з благоустрою» для Журавського старостинського округу, то роботу відразу запропонували Любові Квас. І от уже майже півроку жінка успішно працює.
За словами директора Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Олени Кугут, співпраця з органами місцевого самоврядування завжди є плідною. Відтак вдається вирішувати низку важливих для громади питань: укомплектування вільних робочих місць, підтримки підприємницьких ініціатив на селі, благоустрою населених пунктів тощо.
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині браконьєр за допомогою остей незаконно наловив риби на понад 113 тис.грн 12:32
Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15
Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.
Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38
Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.
На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36
В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.