Кордон за минулий тиждень
Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль. Про це повідомляє прес-служба Чернігівського прикордонного загону.
Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які за рішенням Уряду продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.
На ділянці Чернігівського прикордонного загону функціонує 3 пункти пропуску через державний кордон України : міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич».
З 19 липня по 26 липня 2021 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 17.3 тис. осіб та 6.1 тис. транспортних засобів, таким чином за тиждень зафіксовано зменшення кількості пропущених через державний кордон громадян на 7% та зменшення кількості пропущених через державний кордон транспортних засобів на 11%.
Тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 в пунктах пропуску проведено у 1.5 тис. осіб.
Пропущено за наявності ПЛР-тестів 2.1 тис. осіб.
Не пропущено через державний кордон 37 осіб.
До адміністративної відповідальності з прикордонних питань притягнуто 18 осіб, яких оштрафовано на 14.1 тис. гривень та у 4 випадках для прийняття правового рішення матеріали направлено до суду.
В пунктах пропуску 43 іноземцям вручено 43 постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксованого в автоматичному режимі на території України.
Останні новини Чернігівщини
Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39
Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07
В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.
У Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області відзначили ювенальних поліцейських 08:36
Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини дбають про дітей і цілодобово захищають їхні права та інтереси.