Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 03:55:20

На Чернігівщині прикордонники затримали громадянина країни-агресора, який вже втретє намагався в’їхати в Україну

26.07.2021   17:07Агенцiя

Попередньо отримавши дві відмови у пропуску в нашу країну, цього разу іноземець спробував підкупити співробітника Держприкордонслужби.

Аби «вирішити» питання щодо пропуску росіянина, його посередник – громадянин України, запропонував прикордоннику 1000 доларів США.

Хабародавця заскочили на гарячому у пункті пропуску «Нові Яриловичі», саме під час надання неправомірної вигоди.

Заходи з викриття та затримання громадянина РФ здійснювала міжвідомча група зі співробітників внутрішньої та власної безпеки по Чернігівському загону ГВВВБ «Центр» Держприкордонслужби, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області, за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури та за силової підтримки прикордонників спецпідрозділу «ДОЗОР».

Наразі очікується вручення повідомлення про підозру росіянину та обрання запобіжного заходу для громадянина України.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини