Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 14:25:22

На Чернігівщині чоловік окрім офіційних аліментів, добровільно сплачує колишній родині чималі додаткові кошти

26.07.2021   11:13Агенцiя

Існує думка, що після розлучення колишнє подружжя зводить спілкування та взаємну підтримку до мінімуму, залишаючи приводом для зносин тільки виховання спільних дітей.

На Чернігівщині довести протилежне вирішив мешканець Ніжина, який окрім офіційних аліментів на дитину, добровільно сплачує колишній дружині щомісяця додаткові кошти на утримання родини.
Як розповіли у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), державні виконавці ретельно слідкують за перебігом кожного виконавчого провадження, застосовуючи до боржників весь спектр примусових заходів. Проте трапляються випадки, коли батьки дивують (в хорошому сенсі) навіть досвідчених фахівців.

Так, у Ніжині перебуває виконавче провадження, сторони якого проявили зразкові відносини. Судом батькові були присуджені аліменти на утримання неповнолітньої дитини у розмірі 1/4 від доходу, у зв’язку з чим, з огляду на фактичні доходи чоловіка, сума дитячих коштів щомісяця коливається від 10 до 20 тисяч гривень. Сплачуючи гідні аліменти на чадо, містянин не залишає й фінансово підтримувати колишню родину, перераховуючи їй кожного місяця приблизно ще 10 тисяч гривень.

Бажаєте також добровільно сплачувати аліменти чи погасити будь-якій інший борг, радимо якомога швидше звернутися до відділу державної виконавчої служби, актуальні адреси та номери телефонів ДВС – https://www.sumyjust.gov.ua/terytorial-ni-pidrozdily/viddily-derzhavnoyi-vykonavchoyi-sluzhby/

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини