Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 09:37:12

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

23.07.2021   08:51Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 22 липня по 08 годину 23 липня 2021 року

Пожежі: зареєстровано 10 пожеж, з яких: 3 в житловому секторі, 2 на транспорті, 5 в природних екологічних системах (4 - суха трава, 1 - сміття). Причина - необережне поводження з вогнем, підпал. Вогнем пошкоджено будівлю та автомобіль. Знищено будівлю, автомобіль 0,5 т грубих кормів.

Виявлення та знищення ВНП:

22.07.2021 року о 15 год. 45 хв. групою піротехнічних робіт та підводного розмінування АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм та 2 ручні гранати РГД-33 часів Другої світової війни, які були виявлені під час технічного обстеження території лісового масиву в м. Чернігів (мікрорайон Масани).

Події на водних об'єктах:

22.07.2021 року о 19 год. 55 хв. з р. Удай в с. Леляки (Варвинська ТГ), Прилуцького району, працівниками Прилуцької рятувальної станції (3 працівники, 1 одиниця техніки) піднято на поверхню тіло гр. В., 1989 р.н., мешканця даного населеного пункту. Обставини події та причина смерті встановлюються.   

Інші повідомлення:

22.07.2021 року о 15 год. 10 хв. для надання допомоги по рятуванню корови, яка потрапила до ями за адресою: Ніжинський район, Носівська ТГ, м. Носівка, вул. Кікоша, 4 залучалось відділення 17 ДПРП м. Носівка (3 чоловіка особового складу, 1 одиниця техніки).

ІІ. ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЯВИЩ ПОГОДИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РОБОТУ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ

Прогноз погоди на 23 липня 2021 року

Мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 10-15º, вдень 21-26º тепла. По м. Чернігову мінлива хмарність,  без опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 14-16º, вдень 24-26º тепла

Прогноз пожежної небезпеки

Пожежна небезпека в лісах області очікується 2-3 класу (мала та середня пожежна небезпека), у західних районах 5 класу (надзвичайна пожежна небезпека).

Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Сновськ - 11 мкр/год, с. Покошичі - 14 мкр/год, м. Семенівка - 13 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м. Прилуки - 15 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини