Припинено нелегальний випуск пального
Нелегальний випуск пального виявили та припинили співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури у рамках кримінального провадження за ст.204 КК України.
Так, на виробничих потужностях підприємства, розташованого на Чернігівщині у прикордонній зоні, яке має ліцензію на виготовлення та реалізацію пального, але протягом 2020-2021 років офіційно діяльність з переробки нафти та випуску пального не здійснювало, підприємливі ділки налагодили необліковане незаконне виробництво та реалізацію паливно-мастильних матеріалів.
Купували «підприємці» нафту та реалізовували незаконно виготовлене пальне за необліковану готівку, не сплачуючи при цьому жодної гривні податків.
За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 220 тон нафтопродуктів на суму 5,5 млн. грн., чорнові записи та інші докази незаконної діяльності.
Наразі в ході слідства встановлюються обставини та обсяги виготовлених та реалізованих поза обліком нафтопродуктів, а також коло причетних осіб.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.