Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 03:42:59

У центрі зайнятості попереджають: за порушення законодавства - відповідальність

15.07.2021   12:52Агенцiя

Безробітним доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вони перебували на обліку в службі зайнятості, отримували допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працювали, виконували роботу, надавали послуги за цивільно-правовими договорами, займались підприємницькою діяльністю, отримували соціальні виплати.

Про це попереджають фахівці служби зайнятості.

Протягом січня-червня 2021 року в області виявлено 79 осіб, які неправомірно отримали кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у сумі 647,8 тис.грн. Ці неправомірні дії виявляються шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, державною податковою службою, пенсійним фондом, органами держпраці.

При відмові безробітними відшкодувати кошти, а також у разі неповернення їх у встановлений строк, стягнення здійснюється у судовому порядку відповідно до законодавства. Так, фахівцями служби зайнятості подано 5 позовів до суду та 9 звернень до правоохоронних органів з метою сприяння у відшкодуванні завданих Фонду збитків. Добровільно порушниками законодавства відшкодовано 414,82 тис. грн.

 

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини