Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 18:35:55

Новітні тенденції та перспективи розвитку публічного управління обговорено в обласній раді

15.07.2021   09:11Агенцiя

Профорієнтаційний семінар-практикум для депутатів обласної ради та інших рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування 14 липня в обласній раді провели викладачі кафедри парламентаризму Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Звертаючись до викладачів знаного в Україні та за її межами закладу вищої освіти, голова обласної ради відзначила їхній вагомий внесок в загальну справу професійної підготовки кадрів.

Олена Дмитренко наголосила, що чимало публічних осіб Чернігівщини і, зокрема, депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради свого часу успішно закінчили Національну академію державного управління при Президентові України. Здобувши дипломи магістрів європейського зразка, отримавши наукові ступені доктора філософії чи доктора наук, більшість із них успішно застосовують здобуті теоретичні знання у своїй практичній щоденній роботі. Керівник висловила надію, що такими ж фаховими будуть і випускники реорганізованого Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби.

Голова обласної ради висловила сподівання, що семінар-практикум спонукатиме депутатів та посадовців до пізнання та опанування нових знань і сприятиме реалізації стратегії з підготовки лідерів в органах публічної влади Чернігівщини, а озвучена проблематика допоможе врахувати ті чинники, які формують запити нового покоління посадовців та держслужбовців.

Ніна Лемеш, звертаючись до присутніх відзначила, що сучасний світ стрімко змінюється і ці процеси вимагають удосконалення відповідних знань та вмінь публічних службовців, тому вона закликала колег долучатися до навчання та підвищення кваліфікації.

Реалізуючи PR-стратегію «Готуємо лідерів», доктор наук з державного управління, професор, академік Академії економічних наук України, заслужений працівник народної освіти України, державний службовець 1-го ранку Олександр Пухкал присвятив свій виступ проблематиці модернізації публічного управління в Україні, а доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України Микола Стадник зупинився на соціально-економічних процесах в державі та пріоритетах підготовки кадрів публічного управління.

Науковці детально ознайомили присутніх із умовами навчання, особливостями та основними етапами цьогорічної вступної кампанії, вимогами до здобувачів освіти, а також розповіли про можливості для професійного зростання, які відкриваються перед слухачами інституту.

Учасники заходу обмінялися думками стосовно сучасних підходів з організації публічного управління в Україні, синергії багаторівневого врядування, розвитку системи професійного навчання управлінських кадрів і зійшлися в одностайній думці, що подібні до сьогоднішнього заходи стануть поштовх для формування нової генерації публічних службовців Чернігівщині.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини