Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 21:12:21

Прилуки відвідали представники Проєкту “GIZ”

09.07.2021   12:16Агенцiя

У рамках співпраці з Проєктом “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, 5-6 липня з робочим візитом підтримки та консультації відбулася зустріч із представниками Проєкту.

Місто Прилуки відвідали Андрій Панащук — представник офісу Проєкту та Дмитро Сакалюк — консультант Проєкту.

Під час візиту Андрій Панащук та Дмитро Сакалюк провели зустрічі з міським головою Ольгою Попенко, енергоменеджером міста, керівниками структурних підрозділів міської ради та бюджетних установ, де обговорено питання необхідності функціонування системи енергоменеджменту, подальші кроки та перспективи участі в Проєкті “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”.

Крім того, у рамках візиту 6 липня 2021 року консультантом Проєкту та енергоменеджером управління житлово-комунального господарства міської ради проведено короткий огляд стану двох будівель бюджетної сфери щодо визначення проблемних зон на об’єктах та обговорення з поліпшення їх енергоефективності, бо ціллю Проєкту є не тільки допомога громадам впровадити муніципальний енергоменеджмент, а й навчити якісно використовувати енергію та впроваджувати проєкти з енергоефективності.

За результатами візиту підтримки місто, отримало корисні індивідуальні консультації щодо впровадження системи енергоменеджменту в нашому місті, підготовки необхідних документів, особливостей залучення інвестицій, участі в грантових конкурсах та вирішення проблемних питань з енергоефективності тощо.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини