У Носівці відкрито ЦНАП
Носівська міська рада стали учасником Програми “U-LEAD з Європою”, яка реалізовує впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.
Співпраця тривала протягом чотирьох раундів, які передбачали і налагодження функціонування ЦНАП, і навчання персоналу, інформування та залучення мешканців; матеріальну підтримку: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням.
Міська рада також мала певні зобов’язання, ми їх всі виконали: відремонтували приміщення площею 338 кв.м, освоївши понад 1.5 млн. грн. з бюджету. Наші партнери теж відповідально поставилися до виконання умов договору: і ось маємо такий добрий результат, важливу справу для людей.
Приміщення дійсно виглядає дуже презентабельно: просторо, світло, сучасно, зручно для працівників і відвідувачів.
Маємо підготовлених спеціалістів, які фахово допомагатимуть жителям громади вирішувати всі питання. Підключена електронна черга для зручності відвідувачів. Рішенням сесії міської ради затверджено 126 послуг. Це соціальні послуги(субсидія, різні види допомог), реєстрація нерухомого майна, місця проживання, реєстрація бізнесу, видача довідок, паспортні послуги. Також надаватимуться консультації з пенсійних питань, оформлення заяви на оформлення витягів з Державного земкадастру.
Сьогодні відбулося урочисте відкриття за участю голови Чернігівської обласної адміністрації Анни Коваленко, народних депутатів Бориса Приходька та Валерія Зуба, депутата Чернігівської обласної ради, керівника обласного відділення політичної партії “Наш край” Сергія Баришовеця, заступника голови Ніжинської районної адміністрації Людмили Желади.
Виступаючи перед присутніми Носівський міський голова Волоодимир Ігнатченко подякував всім причетним до сьогоднішньої події, зокрема нашим партнерам за підтримку, розуміння, консультації, регіональним спеціалістам, які завжди на зв’язку та побажав колективу ЦНАПу успіхів у роботі, вдячних відвідувачів. А також запевнив, що Носівський ЦНАП готовий надавати якісні адміністративні послуги й жителям інших громад.
Пресслужба Носівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.