Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 12:43:23

Привітали матерів-героїнь

08.07.2021   17:30Агенцiя

Ще двадцять дві жінки Чернігівщини відповідно до Указу Президента України № 188/2021 від 7 травня цього року удостоєні почесного звання «Мати-героїня». Урочистості з цього приводу відбулися в облдержадміністрації.

Посвідчення та нагрудні знаки матерям, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей,  вручила заступниця голови ОДА Олена Дума. Вона висловила шану жінкам за гідне виховання дітей та збереження кращих традицій української родини.

— Почесне звання «Мати-героїня» — це вияв поваги до вашого вибору присвятити себе сім’ї, це визнання вашої нелегкої материнської праці. Для кожної з вас це ще й привід пишатися своїми дітьми, — звернулася Олена Дума до учасниць заходу і побажала їм довгих років життя, здоров’я, наснаги і терпіння, сміху і радості в домівках, любові та добробуту.

Заступниця голови ОДА зазначила, що відповідно до законодавства всі матері-героїні отримають одноразову виплату у розмірі майже 24 тисячі гривень (сума цієї винагороди визначається у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб). Залежно від кількості дітей також передбачена надбавка до пенсії — 35-40%.

Символічно, що зустріч відбулася в День родини — свято, яке в Україні відзначається з 2012 року.

Посвідчення та нагрудні знаки Олена Дума вручила:

ВАЩЕНКОВІЙ Олені Миколаївні — матері п’яти дітей, с. Змітнів Корюківського району;

ВОРОБЕЙ Олександрі Михайлівні — матері семи дітей, с. Дігтярівка Новгород-Сіверського району;

ГОЛІВЕЦЬ Людмилі Олексіївні — матері п’яти дітей, с. Стольне Корюківського району;

ГРИНЬ Валентині Григорівні — матері семи дітей, м. Борзна Ніжинського району;

ГРИЩЕНКО Ніні Іванівні — матері п’яти дітей, смт Куликівка Чернігівського району;

ГУЛЬВАНСЬКІЙ Наталії Петрівні — матері п’яти дітей, м. Ніжин;

ЖЕЛІБІ Світлані Григорівні — матері п’яти дітей, с. Карпилівка Прилуцького району;

ІВАХНЕНКО Наталії Іванівні — матері семи дітей, с.Камка Корюківського району;

КАЗАННИК Тамарі Миколаївні — матері п’яти дітей, с.Криски Коропського району;

КОВАЛЕНКО Тетяні Володимирівні — матері п’яти дітей, м. Прилуки;

КРАВЧЕНКО Ірині Василівні — матері п’яти дітей, м. Чернігів;

ЛАЩЕНКО Олені Василівні — матері семи дітей, м.Чернігів;

МЕЛАШЕНКО Ірині Федорівні — матері п’яти дітей, смт Холми Корюківського району;

МИЛЕЙКО Олені Миколаївні — матері десяти дітей, м.Мена Корюківського району;

МОРАРІ Ірині Олександрівні — матері п’яти дітей, с.Климентинівка Чернігівського району;

ПОМАЗ Наталії Володимирівні — матері п’яти дітей, с.Перелюб Корюківського району;

РУДЕНКО Юлії Валентинівні — матері восьми дітей, смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району;

СОРОЦІ Антоніні Пилипівні — матері п’яти дітей, с.Оболоння Новгород-Сіверського району;

ТКАЧЕНКО Юлії Анатоліївні — матері восьми дітей, с.Пустотине Ніжинського району;

ЧЕПУРНІЙ Людмилі Петрівні — матері п’яти дітей, с.Авдіївка Новгород-Сіверського району.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини