Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 04:48:17

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2434 особи

08.07.2021   16:00Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на ранок 8 липня в області щеплено першою та другою дозою 83 015 людей.

З них:
- вакциною AstraZeneca – 25 842 (17 999 перша доза + 7 843 друга);
- вакциною CoronaVac – 29 105 (20 770 перша доза + 8 335 друга);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 28 068 (17 802 перша доза + 10 266 друга).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 434 осіб, з них:
- вакциною AstraZeneca  - 189 (друга доза);
- вакциною CoronaVac –1 021: 408 перша доза + 613 друга (маломобільні групи, їхні опікуни, критично важливі структури, ПЕК та охочі зі списку очікування в додатку «Дія»);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1 224: 371 перша доза + 853 друга (працівники критично важливих структур державної безпеки (ДСНС, прикордонники), працівники освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування).

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини