Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 14:50:12

Виявлено 8 нових випадків COVID-19

01.07.2021   17:47Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 липня в області зафіксовано 8 нових випадків COVID-19.

Захворювання підтверджено у трьох чернігівців та двох прилучан. По одному жителю захворіло у Бобровицькому, Сосницькому та Чернігівському районах. При цьому госпіталізовано дві особи.

На жаль, маємо ще два летальних випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 82-річна жінка та 76-річний чоловік з Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 43 хворих: 22 чернігівці, по троє прилучан та ніжинців, а також п’ятеро осіб — в Бахмацькому районі, по двоє — в Борзнянському, Чернігівському, по одному — у Городнянському, Козелецькому, Коропському, Ріпкинському, Срібнянському та Сновському. З них перебували на госпіталізації 6 осіб.

Загалом на Чернігівщині 57 541 випадок захворювання COVID-19, з них:
– 55 820 пацієнтів одужали;
– 193 — лікуються амбулаторно;
– 52 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1376 летальних випадків;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1300 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини