Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 09:39:09

5 років позбавлення волі – вирок мешканцю Мени, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв смертельну ДТП

29.06.2021   07:44Агенцiя

Вироком Менського районного суду 27-річного мешканця м. Мени визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

У судовому засіданні встановлено, що вранці 28 листопада минулого року на автодорозі неподалік с. Ліски (колишнього Менського району) підсудний, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на велосипедиста, який рухався в попутному напрямку в смузі руху автомобіля. Після скоєння наїзду громадянин не зупинився і покинув місце ДТП

Унаслідок отриманих травм того ж дня велосипедист помер у лікарні.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 17 чернігівців, за знищене - двоє 08:59

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 28 квітня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.