Виявлено 8 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 26 червня зафіксовано 8 нових випадків COVID-19.
У Чернігові підтверджено захворювання чотирьох осіб, у Прилуках та районах: Бахмацькому, Ічнянському, Корюківському виявлено по одному новому випадку. З них семеро хворих госпіталізовані.
На жаль, за минулу добу зафіксовано два летальні випадки. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 66-річний та 71-річна жителі Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області ще 30 пацієнтів одужали від COVID-19. У Бахмацькому районі одужали 16 осіб, у Чернігові - 8, в Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Корюківському, Куликівському та Сосницькому - по 1. З них семеро перебували на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів COVID-19 в області – 57 511 з них:
- 55 728 пацієнтів одужали;
- 259 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 57 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1367 летальних випадків;
- 100 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено понад 850 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.