Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 04:05:15

Слідство завершене: перед судом постане "вор в законі" на прізвисько "Камо Московський"

26.06.2021   08:56Агенцiя

«Вору в законі» на прізвисько «Камо Московський» інкримінують встановлення або поширення злочинного впливу та постачання наркотиків до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців.

24 червня поліція завершила досудове розслідування, обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду.

Докази для обґрунтованого повідомлення про підозру отримали оперативники Департаменту стратегічних розслідувань,  теруправління стратегічних розслідувань в Чернігівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції.

Зокрема, встановлено, що «вор в законі» прибув в Україну для встановлення та поширення власного злочинного впливу серед місцевого криміналітету та з метою уникнення кримінальної відповідальності.

5 січня цього року 58-річного громадянина Російської Федерації затримали українські правоохоронці. У встановленому законом порядку зловмисника помістили до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Там він спробував створити власне кримінальне царство: почав впливати на інших утриманих осіб, контролювати «общак», налагоджувати нові зв’язки з представниками криміналітету, які перебувають на волі. Крім того, допомагав організовувати поставки наркотиків до закладу утримання.

Також відомо, що «Камо Московський» диктував дотримання «воровських законів», вирішував конфлікти між кримінальними «авторитетами» та підбурював інших вчиняти злочини.

31 березня 2021 року поліцейські за силової підтримки роти поліції особливого призначення та за сприяння керівництва Чернігівського ПТПІ провели санкціоновані обшуки в установі, де вилучили заборонені речовини.

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури та Офісу Генерального прокурора «Камі Московському» повідомили про підозру за встановлення або поширення злочинного впливу особою, яка перебуває у статусі суб’єкта підвищеного злочинного впливу, у тому числі у статусі «вора в законі» (ч. 3 ст. 255-1 КК України), та за незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у місця позбавлення волі (ч. 2 ст. 307). Це другий «вор в законі», що отримав повідомлення про підозру за нововведеною статтею.

24 червня поліція Чернігівщини завершила досудове розслідування, обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду. У разі доведення вини в суді чоловіку може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі.

За матеріалами Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини