Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 08:08:48

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

25.06.2021   15:16Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Захворювання підтверджено в одного ніжинця, стільки ж — у Семенівському районі. Десять інфікованих — у Бахмацькому районі, п’ять — у Козелецькому та двоє — в Ічнянському. Одну особу госпіталізовано.

На жаль, маємо ще три летальні випадки у Чернігові. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 68-річний та 62-річний чоловіки, 76-річна жінка. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 24 інфіковані. З них четверо чернігівців, по одному — у Ніжині та Прилуках, Варвинському районі, Корюківському, Ніжинському та Чернігівському. Ще 14 одужалих — в Бахмацькому районі. 11 осіб перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 503 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 55 698 пацієнтів одужали;
– 281 — лікується амбулаторно;
– 59 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1365 летальних випадків;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1200 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Чернігівська поліція розшукує неповнолітню дівчину 08:03

Чернігівським районним управлінням поліції розшукуються зникла Дончак Анна Євгеніївна, 2009 року народження, мешканка села Старий Білоус, садове товариство «Астра».

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.

Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини