Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 16:14:45

Громадська рада при ОДА провела своє друге засідання

25.06.2021   11:44Агенцiя

24 червня під головуванням Ігоря Москаленка відбулось друге засідання Громадської ради.

Обрано заступника голови Громадської ради. Ним стала Наталія Проскуріна. Створено 13 комітетів та президію Громадської ради. Прийняті Регламент та пропозиції до Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації.

Згідно діючого Типового положення про громадську раду Положення затверджує орган при якому створена громадська рада. Саме ж Положення розробляється органом спільно з громадською радою. Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації затверджене розпорядженням Анни Коваленко від 4 березня цього року № 119. Його текст відповідає Типовому положенню про громадську раду. Члени Громадської ради внести зміни, зокрема пропонують посилити відповідальність за невідвідування  засідань. Відсутність на засіданнях два рази без поважних на те причин має призводити до виключення громадських активістів з складу консультативно-дорадчого органу.

Розглянуто також інші питання. Зокрема, облдержадміністрації запропоновано шляхи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів без збільшення податкового навантаження на сумлінний бізнес Чернігівщини, надані пропозиції щодо реорганізації Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації. Члени Громадської ради також підтримали пропозицію ТРК Голлівуд про відкриття на його території центру вакцинації для жителів міста.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.