Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 06:49:27

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

24.06.2021   15:01Агенцiя

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

Рішення було винесене на розгляд після того, як до міської ради надійшли заява про створення цього ОСН і протокол відповідних зборів мешканців за місцем проживання зі списком учасників цих зборів. За результатами розгляду поданих документів, порушень вимог Закону при здійсненні ініціювання створення органу самоорганізації населення не виявлено.

Відповідно до рішення міської ради, разом з наданням дозволу на створення органу самоорганізації населення «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові»:
    - визначено територію діяльності цього органу самоорганізації населення в межах будинків №№ 3, 5, 5-А, 9, 9-А, 15, 19, 2, 4, 4-А, 8 по вул. Приміській в м. Чернігові;
    - визначені основні напрямами діяльності органу самоорганізації населення: створення необхідних умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції України та законів України; задоволення соціальних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг; участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм;
    - основними повноваженнями органу самоорганізації населення «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові» визначені власні повноваження органу самоорганізації населення, передбачені частиною 1 статті 14 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

Правовий статус, порядок організації та діяльності органів самоорганізації населення визначається Законом України «Про органи самоорганізації населення».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.