Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 21:31:03

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

24.06.2021   12:48Агенцiя

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Він став 16 об'єктом в області, де відповідальність за громадський порядок і безпеку громадян несуть співробітники Служби судової охорони. На перспективу, згідно нового адміністративно - територіального устрою, Прилуцький суд має отримати статус окружного.

Привітати колектив суду зі знаковою подією і представити нових співробітників завітав заступник начальника теруправління (зі служби) полковник Валерій Голець.

- Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, - саме з цих слів розпочинається текст присяги співробітника Служби судової охорони, - почав свій виступ Валерій Голець. - Хочу, щоб ви - судові охоронці, у будь-якій ситуації - йдучи на службу, чи повертаючись додому, завжди пам'ятали ці слова.

Керівник запевнив, що рівень професійної підготовки особового складу і попередній досвід роботи в правоохоронних органах забезпечуватимуть належне виконання службових завдань і надійну охорону довіреного їм об'єкта. І висловив сподівання, що судові охоронці стануть невід'ємною частиною колективу суду.

Вітаючи нових співробітників, в. о. голови суду Максим Циганко зауважив, що попереду всіх чекає багато роботи.

- Робота у суді - досить неординарна. Дуже рідко людина приходить сюди з позитивом. Крім того, наш суд є доволі великим, як по ступеню навантаженості, так і по кількості відвідувачів, - зауважив Максим Циганко. - Кожен з вас займав певні пости в силових та правоохоронних структурах. Знаєте, як відбувається комунікація в суді, наскільки суспільно важливим і відповідальним є судочинство, які виклики стоять перед нами. Бажаю вам максимально оперативно і конструктивно на них реагувати, щоб нашу спільну роботу завжди супроводжували взаємодопомога, повага та розуміння.

Користуючись нагодою, Валерій Голець виконав традиційну для судових охоронців місію - вручив виконувачу обов'язки символічний знак, а жіночому колективу - квіти.

Завершили урочистості презентацією засобів спеціального призначення, що використовуються судовими охоронцями під час звичайного і посиленого варіантів несення служби.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.